„Digitální město“ CzechStartups.org

IBM a CzechInvest urychlují inovace prostřednictvím prvního středoevropského digitálního hubu v cloudu. „Digitální město“ CzechStartups.org od společnosti IBM, agentury CzechInvest a jejich partnerů přináší plnou podporu pro růst začínajícím podnikům, podnikatelům a vývojářům.

Číst dál...

Portál EURES

Základním posláním sítě EURES je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil. Službu EURES (z angl. EURopean Employment Services = Evropské služby zaměstnanosti) nabízejí veřejné služby zaměstnanosti všech 28 členských států EU, dále členské země EHP Island, Lichtenštejnsko a Norsko, a prostřednictvím bilaterálních smluv také Švýcarsko.

Číst dál...

Dotazy k podnikání na Slovensku

Dotazy k podnikání na Slovensku zpracované česko-slovenskou právnickou firmou Advokátní kanceláří HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS (www.havelholasek.cz) se sídlem v Praze a s pobočkami v Brně, Ostravě a Bratislavě. Kancelář je jednou z nejlepších právních firem pro transakce realizované v České republice v oblasti fúzí a akvizic, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, práva kapitálových trhů, konkurzu a vyrovnání, stavebního práva, práva nemovitostí, pracovního práva a řešení sporů.

Číst dál...