Jak začít podnikat

Jedná se o zveřejňování metodik a postupů při zpracování dokumentů a dokumentace nezbytných pro zahájení a kofinancování podnikání včetně Podnikatelského plánu. Dtto informací a návodů jak reálně zahájit podnikání (Jednotný registrační formulář pro podnikání, ohlášení živnosti na Živnostenském úřadu, resp. založení společnosti, registrace k daním, pojištění, atd.), informací o podnikatelském prostředí v SR a ČR, informace o možnostech podpory začínajících podnikatelů.

Chcete začít podnikat a nevíte kde začít?
Kontaktuje Regionální hospodářskou komoru Brno.

Pro všechny, kteří mají zájem zahájit vlastní podnikání - momentálně nezaměstnané osoby, osoby po rodičovské dovolené, absolventy středních a vysokých škol, studenty, zájemce o zvýšení své kvalifikace a další osoby jsme připravili rekvalifikační kurz „Základy podnikání“ akreditovaný MŠMT.
150 hodin výuky ve 12 předmětech učebního plánu Vás do světa podnikání vybaví potřebnými znalostmi pod vedením zkušených lektorů. Vypracujete a obhájíte vlastní podnikatelský plán, získáte osvědčení o rekvalifikaci.

Zajímá Vás více informací? Kontaktujte nás:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 532 194 925
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 532 194 924, 724 613 552